«Розширення автоматизації метеорологічної станції смт. Новоайдар Луганської області»

ГО «НОВИЙ СВІТ» був впроваджений проекти «Розширення автоматизації метеорологічної станції смт. Новоайдар Луганської області» 

Одним із джерел первинної інформації про стан навколишнього середовища являються метеорологічні станції, які проводять агрометеорологічні та гідрометеорологічні спостереження з метою отримання даних. Для більш детальної інформації про стан довкілля Луганської області,  необхідно  розширити автоматизацію метеорологічної станції для смт. Новоайдар, яке розташоване у центрі Луганської області. 

Проектом було передбачено закупівля наступного обладнання: вимірювач атмосферного тиску цифровий БАР;  опадомір Третякова О-1 у комплекті; друге відро для опадоміру; дозіметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА -2 одиниці (основний та резервний); флюгер Вільда з важкою дошкою.

Далі були проведені громадські заходи, які допомогли у  підвищенні обізнаності громади з питань захисту довкілля та способах моніторингу його стану.

Після реалізації проекту, Луганський метеорологічний центр продовжує працювати з модернізованою станцією. Громада має змогу отримувати якісну та більш детальну інформацію про стан довкілля.