McDonalds повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв

Джерело: https://ecotown.com.ua/news/McDonalds-povnistyu-vidmovlya-tsya-vid-plastikovikh-stakaniv-dlya-napoiv/

McDonalds використовуватиме паперові стакани замість пластикових для всіх холодних напоїв: лимонадів, шейків і газованих напоїв.

Нововведення дасть змогу зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця, передає nachasi.com

Паперові стакани для напоїв McDonalds виробляють зі 100% целюлози із сертифікованої сировини PEFC.

Участь у програмі схвалення сертифікації лісів – Programme for the Endorsement of Forest Certification (PEFC) – означає, що заготівля не загрожує біорізноманіттю, не знижує продуктивності й екологічної функції лісів. Цього року компанія відкрила завод в Україні, що виробляє стакани спеціально для McDonalds в Україні.

«Ми нарешті знайшли паперові стакани, що можна переробляти в Україні, і зможемо зменшити наш вплив на довкілля, відмовившись від пластикового пакування для напоїв», – зазначає McDonalds в Україні.

Відмова від пластикових стаканів – частина глобального зобов’язання компанії McDonalds: до 2025 року повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Окрім цього, усі пакувальні матеріали з ресторанів ресторани збирають й віддають на вторинну переробку. Щомісяця з кухонь закладів харчування на переробку надходять харчові відходи, понад 70 тонн паперу й понад 5 тонн пластику.

У 2019 році компанія відмовилася від пластикових кришечок для МакФлурі – і позбулася 27,5 тонн пластику на рік.

Досі McDonalds подавав гарячі напої у паперових стаканах, а шейки, лимонади й холодні напої – у пластиковому пакуванні.

На додачу, McDonalds віддає використану олію на виробництво біопалива, а відпрацьована вода використовується для поливу клумб й газонів біля ресторанів.